Fancy File Delete (2.0.4) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: List
am: ዝርዝር

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር
