Fancy File Delete (2.0.4) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: List
ca: Llistat

en: Administration
ca: Administració

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Path
ca: Camí

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: File ID
ca: ID del fitxer

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre

en: Entity label
ca: Etiqueta de l'entitat

en: File usage
ca: Utilització de fitxer
