Fancy File Delete (2.0.4) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: List
eu: Zerrenda

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Reset
eu: Garbitu

en: Path
eu: Bide-izena

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Page
eu: Orria

en: File ID
eu: Fitxategiaren IDa

en: Desc
eu: Beheraka

en: Info
eu: Informazioa

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
