Fancy File Delete (2.0.4) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: List
lv: Saraksts

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Path
lv: Ceļš

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: File ID
lv: Faila ID

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Manual
lv: Manuāli

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: File usage
lv: Failu lietojums
