Fancy File Delete (2.0.4) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: List
mn: Жагсаалт

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Path
mn: Зам

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас

en: File ID
mn: Файл ID
