Fancy File Delete (2.0.4) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: List
ro: Listă

en: Administration
ro: Administrare

en: Reset
ro: Resetează

en: Path
ro: Cale

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina

en: File ID
ro: ID-ul fișierului

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Info
ro: Informație

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Entity label
ro: Eticheta entității

en: File usage
ro: Întrebuințarea fișierului
