Fancy File Delete (2.0.4) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: List
ta: பட்டியல்

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: Reset
ta: மீளமை

en: Path
ta: பாதை

en: Filename
ta: கோப்பு பெயர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Page
ta: பக்கம்

en: File ID
ta: கோப்பு குறி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Info
ta: தகவல்

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
