Fancy File Delete (2.0.5) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: List
cs: Seznam

en: Administration
cs: Administrace

en: Path
cs: Cesta

en: Filename
cs: Název souboru

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page
cs: Stránka

en: File ID
cs: ID souboru

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
