Fancy File Delete (2.0.5) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: List
et: Nimekiri

en: Administration
et: Haldus

en: Reset
et: Tühista

en: Path
et: Tee

en: Filename
et: Failinimi

en: Created
et: Loodud

en: Page
et: Lehekülg

en: File ID
et: Faili ID

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Entity label
et: Olemi märgis

en: File usage
et: Faili kasutus
