Fancy File Delete (2.0.5) - en to he translation catalogue (22 entries)

en: List
he: רשימה

en: Administration
he: ניהול

en: Reset
he: איתחול

en: Path
he: מיקום

en: Filename
he: שם קובץ

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: File ID
he: מזהה קובץ

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Info
he: מידע

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: File usage
he: שימוש בקובץ
