Fancy File Delete (2.0.5) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: List
jv: Daftar

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Created
jv: Digawé

en: Page
jv: Kācā

en: File ID
jv: ID berkas

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
