Fancy File Delete (2.0.5) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: List
ka: სია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Path
ka: გზა

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: File ID
ka: ფაილის ID

en: Desc
ka: აღწერა

en: Info
ka: ინფო

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
