Fancy File Delete (2.0.5) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: List
os: Номхыгъд

en: Administration
os: Разамынад

en: Reset
os: Раздæрау

en: Path
os: Фæндаг

en: Filename
os: Файлы ном
