Fancy File Delete (2.0.6) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: List
az: Siyahı

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Path
az: Yol

en: Filename
az: Fayl adı

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: File ID
az: Fayl İD-si

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Info
az: Məlumat

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
