Fancy File Delete (2.0.6) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: List
be: Спіс

en: Administration
be: Кіраванне

en: Reset
be: Скінуць

en: Path
be: Сцежка

en: Filename
be: Назва файла

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Page
be: Старонка

en: File ID
be: Файл ID

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Info
be: Інфармацыя

en: Apply
be: Ужыць
