Fancy File Delete (2.0.6) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་
