Fancy File Delete (2.0.6) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: List
fi: Lista

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Reset
fi: Palauta

en: Path
fi: Polku

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: File ID
fi: Tiedoston ID

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Manual
fi: Manuaalinen

en: Info
fi: Tieto

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä

en: Entity label
fi: Entiteetin etiketti

en: File usage
fi: Tiedoston käyttö
