Fancy File Delete (2.0.6) - en to gd translation catalogue (10 entries)

en: List
gd: Liosta

en: Administration
gd: Rianachd

en: Reset
gd: Ath-shuidhich

en: Path
gd: Slighe

en: Filename
gd: Ainm an fhaidhle

en: Created
gd: Air a chruthachadh

en: Page
gd: Duilleag

en: File ID
gd: ID an fhaidhle

en: Sort by
gd: Seòrsaich a-rèir

en: Info
gd: Fiosrachadh
