Fancy File Delete (2.0.6) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: List
kk: Көрсету

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Reset
kk: Ысыру

en: Path
kk: Жол

en: Created
kk: Құрылған

en: Page
kk: Бет
