Fancy File Delete (2.0.6) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: List
ml: പട്ടിക

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Path
ml: വഴി

en: Filename
ml: ഫയലിന്റെ പേര്

en: Info
ml: വിവരം
