Fancy File Delete (2.0.6) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: List
th: ดูลิสต์

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: File ID
th: รหัสไฟล์

en: Info
th: ข้อมูล

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Entity label
th: ข้อความเอนทิตี
