Fancy File Delete (2.0.10) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: List
bg: Списък

en: Administration
bg: Администриране

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Path
bg: Път

en: Filename
bg: Име на файла

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Apply
bg: Търси
