Fancy File Delete (2.0.2) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: List
hi: सूची

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Path
hi: मार्ग

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Manual
hi: मैनुअल

en: Info
hi: जानकारी

en: ‹ Previous
hi: ‹ पिछला

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »

en: Entity label
hi: entity उपनाम
