Fancy Login (8.x-2.0-rc1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Create a new user account.
ug: يېڭى ئەزا قوشۇش

en: Login
ug: كىرىش

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Request new password
ug: پارولنى يېڭىلاش

en: Create new account
ug: ئەزالىققا تىزىملىنىش
