Fancy Login (8.x-2.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Create a new user account.
tr: Yeni bir kullanıcı hesabı oluştur.

en: Login
tr: Giriş

en: Display
tr: Gösterim

en: Request new password
tr: Yeni parola iste

en: Create new account
tr: Yeni hesap oluştur
