Fancy Login (8.x-2.2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Create a new user account.
pt: Criar uma nova conta de usuário.

en: Display
pt: Exibição

en: Request new password
pt: Recuperar senha

en: Create new account
pt: Criar nova conta

en: Fancy Login Link
pt: Link para o Login Sofisticado

en: Fancy Login
pt: Login Sofisticado

en: Keep User on Same Page
pt: Manter o usuário na mesma Página

en: SSL (Secure Login)
pt: SSL (Login Seguro)

en: Enable SSL (HTTPS)
pt: Habilitar SSL (HTTPS)

en: If SSL is turned on, turning this option on will display an icon indicating that the login is secure
pt: Se o SSL estiver ativado, esta opção irá exibir um ícone indicando que o login é seguro

en: Sign in
pt: Autenticar-se
