Fancy Login (8.x-2.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Create a new user account.
fi: Luo uusi käyttäjätili.

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Display
fi: Näyttö

en: Request new password
fi: Pyydä uutta salasanaa

en: Create new account
fi: Luo uusi käyttäjätili

en: Sign in
fi: Kirjaudu sisään
