Fancybox UI (1.2.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Original image
ca: Imatge original

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Show image caption
ca: Mostra l'encapçalament de la imatge

en: Wrapper class
ca: Classe del contenidor

en: Configure Image Styles
ca: Configura els estils d'imatge
