Fancybox UI (1.2.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Original image
da: Originalt billede

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Show image caption
da: Vis billedtekst

en: Wrapper class
da: Wrapper-klasse

en: Configure Image Styles
da: Tilpas Image Styles
