Fancybox UI (1.2.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Views
id: View

en: Original image
id: Gambar asli

en: Image style
id: Gaya gambar

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)

en: Wrapper class
id: Kelas pembungkus
