Fancybox UI (1.2.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Views
uk: Види

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Wrapper class
uk: Клас обгортки

en: Configure Image Styles
uk: Конфігурувати стилі зображень
