Fancybox UI (1.2.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Views
it: Viste

en: Original image
it: Immagine originale

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Wrapper class
it: Classe wrapper

en: Configure Image Styles
it: Configurazione stili delle immagini
