Fancybox UI (1.2.2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Views
pl: Widoki

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Show image caption
pl: Pokaż podpis pod obrazkiem

en: Wrapper class
pl: Klasa elementu nadrzędnego

en: Configure Image Styles
pl: Konfiguruj Style Obrazów
