Fancybox UI (1.2.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Views
ja: ビュー

en: Original image
ja: オリジナル画像

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Wrapper class
ja: ラッパーのクラス

en: Configure Image Styles
ja: 画像スタイルの設定
