FancyZoom (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Error
de: Fehler

en: Media
de: Medien

en: Shadow Color
de: Schattierungsfarbe

en: Manage tagging, categorization, and classification of your content.
de: Ermöglicht das Identifizieren, Kategorisieren und Klassifizieren von Inhalten.

en: At least @a
de: Mindestens @a

en: @e: At least @a
de: @e: Mindestens @a
