FancyZoom (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Error
hi: त्रुटि

en: Media
hi: मीडिया

en: Minimum Border
hi: न्यूनतम बॉर्डर

en: Minimum Border must be less than 100.
hi: न्यूनतम बॉर्डर 100 से कम होना चाहिए।

en: Minimum Border must be 0 or higher.
hi: न्यूनतम बॉर्डर शुन्य या उससे ज्यादा होना चाहिए।

en: At least @a
hi: कम से कम @a

en: @e: At least @a
hi: @e: कम से कम @a
