FancyZoom (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Error
hu: Hiba

en: Media
hu: Média

en: Standard
hu: Általános

en: Manage tagging, categorization, and classification of your content.
hu: A tartalmak címkézésének, kategorizálásának és osztályozásának karbantartása.

en: At least @a
hu: legalább @a

en: @e: At least @a
hu: @e: Legalább @a
