FancyZoom (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Error
nl: Fout

en: Standard
nl: Standaard

en: Manage tagging, categorization, and classification of your content.
nl: Labels beheren en de inhoud van de website categoriseren en classificeren.

en: At least @a
nl: Tenminste @a

en: @e: At least @a
nl: @e: Tenminste @a
