FancyZoom (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Error
tr: Hata

en: Media
tr: Medya

en: Standard
tr: Standart

en: Manage tagging, categorization, and classification of your content.
tr: İçeriğinizin etiketleme, kategorilendirme ve sınıflandırılmasını yönetin.

en: At least @a
tr: En azından @a
