FAQ_Ask (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (36 entries)

en: Configuration has been updated.
uk: Конфігурація була оновлена.

en: FAQ
uk: ЧаПи

en: Uncategorized
uk: Без категорії

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: This module is an add-on to the FAQ module that allows users with the 'ask question' permission to create a question which will be queued for an 'expert' to answer.
uk: Даний модуль є доповненням до модуля &#132; питання, Що Часто задаються, &#147; і дозволяє користувачам із правом &#132; поставити запитання&#147; створити новий матеріал з питанням, яке буде відправлений відповідному до експерта.

en: The module shows an abbreviated version of the FAQ form without an answer field. The node is created without the 'published' attribute. There is a block that will show the unanswered questions to the 'expert' (generally, this requires a separate role).
uk: Модуль показує усічену версію форми створення питання-відповіді без поля для відповіді, дану форму може заповнити відвідувач і одержати відповідь. Створюваний у такий спосіб матеріал залишається неопублікованим до тих, пора поки експерт не дасть відповідь на задане питання. Для відстеження заданих питань є спеціальний блок.

en: Viewing of the completed question and answer pair is done by the FAQ module.
uk: Перегляд пари питання й відповідь створених FAQ модулем.

en: Simply adding the 'FAQ' content type to a vocabulary will not make it eligible for experts; you must go to the settings page and add it there.
uk: Просто додавши 'FAQ' тип контенту в словник не буде робити це право бути експертом, вам необхідно перейти на сторінку настроювання й додати експертів там.

en: Experts
uk: Експерти

en: Ask a question
uk: Поставити запитання

en: Answer a question
uk: Відповістити на запитання

en: Edit a question
uk: Редагувати питання

en: List more unanswered questions
uk: Показати всі задані питання

en: That question has already been answered.
uk: На це питання вже була відповідь.

en: You are not allowed to edit that question.
uk: Вам не дозволено редагувати це питання.

en: Notify experts
uk: Повідомити експерта

en: Advice for an administrator/editor
uk: Рада для адміністратора/редактора

en: Use these vocabularies
uk: Використовувати ці словники

en: Only the terms from the selected vocabularies will be included in the list below.
uk: Тільки терміни зазначених словників будуть відображені в списку вибору категорії питання.

en: Simply adding the 'FAQ' content type to a vocabulary will not make it eligible for experts; you must return to here to add it.
uk: Просто додавши 'FAQ' тип контенту в словник не буде надавати право для експерта, ви повинні повернутися сюди, щоб додати її.

en: If you select different vocabularies, you must save the configuration BEFORE selecting users below.
uk: При виборі різних словників, ви повинні зберегти конфігурацію ПЕРЕД вибором користувачів нижче.

en: Expert Roles
uk: Ролі експертів

en: User 1 (@admin) will always be in the list, regardless of roles.
uk: Незважаючи не доступні ролі, користувач @admin завжди буде в списку.

en: If you select different roles, you must save the configuration BEFORE selecting users below.
uk: Якщо вибрати різні ролі, ви повинні зберегти конфігурацію ПЕРЕД вибором користувачів нижче.

en: The selected user will be assigned as the expert for all terms that are added to the selected vocabularies until you return to this page and update it.
uk: Обраний користувач буде призначений у якості експерта для всіх термінів, які будуть додані в словник доти, поки ви не повернетеся на дану сторінку й не обновите її.

en: Ask a Question
uk: Поставити запитання

en: For some strange reason, I couldn't find any categories for you.
uk: По якійсь дивній причині, я не зміг знайти яких-небудь категорій для Вас.

en: Faq_Ask
uk: Поставити запитання

en: Answer advice for the expert
uk: Вказівка експертові

en: Expert notification email sent to @to
uk: Повідомлення по email відправлене для @to

en: Asker retains ownerhsip
uk: Запитувач є власником

en: Anonymous questions reassigned to expert
uk: Анонімні питання передані експертові

en: All questions reassigned to expert
uk: Усі питання передані експертові

en: Notification E-mail (optional)
uk: Електронна адреса для сповіщень (необов'язково)

en: Write your e-mail here if you would like to be notified when the question is answered.
uk: Напишіть свою електронну адресу тут, на яку прийде сповіщення про появу відповіді.

en: Access Denied: Please Login
uk: Немає доступу: Будь-ласка увійдіть
