FAQ_Ask (8.x-1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Configuration has been updated.
da: Konfigurationen er blevet opdateret.

en: Uncategorized
da: Ikke kategoriseret

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Ask a question
da: Stil et spørgsmål

en: Answer a question
da: Besvar et spørgsmål

en: Ask a Question
da: Stil et spørgsmål
