FAQ_Ask (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (56 entries)

en: Configuration has been updated.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: FAQ
nl: Veelgestelde vragen

en: Uncategorized
nl: Zonder categorie

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Viewing of the completed question and answer pair is done by the FAQ module.
nl: Het bekijken van complete vraag-en-antwoord paren gebeurt d.m.v. de FAQ-module.

en: Ask a question
nl: Stel een vraag

en: Answer a question
nl: Beantwoord een vraag

en: Edit a question
nl: Wijzig een vraag

en: List more unanswered questions
nl: Laat meer onbeantwoorde vragen zien

en: That question has already been answered.
nl: Deze vraag is al beantwoord.

en: You are not allowed to edit that question.
nl: U bent niet gemachtigd om deze vraag te wijzigen.

en: Errors were found, please correct them before proceeding.
nl: Er zijn fouten gevonden. Los deze a.u.b. op voordat u verder gaat.

en: Notify experts
nl: Stel experts op de hoogte

en: This text will be shown at the bottom of the "Unanswered questions" block.
nl: Deze tekst wordt getoond onderaan het blok 'Onbeantwoorde vragen'.

en: Advice for an administrator/editor
nl: Advies voor een beheerder

en: Help text for the asker
nl: Help-tekst voor de steller van de vraag

en: This text will be shown at the top of the "Ask a Question" page.
nl: Deze tekst wordt getoond bovenaan de pagina 'Stel een vraag'.

en: Use these vocabularies
nl: Deze woordenlijsten gebruiken

en: Expert Roles
nl: Expertrollen

en: User 1 (@admin) will always be in the list, regardless of roles.
nl: Gebruiker 1 (@admin) zal altijd in de lijst voorkomen, ongeacht de rollen.

en: Default expert
nl: Standaard expert

en: The selected user will be assigned as the expert for all terms that are added to the selected vocabularies until you return to this page and update it.
nl: De geselecteerde gebruiker zal worden toegewezen als de expert voor alle termen die aan de geselecteerde woordenlijsten worden toegevoegd, totdat u deze pagina opnieuw bezoekt en de woordenlijsten bijwerkt.

en: Ask a Question
nl: Stel een vraag

en: For some strange reason, I couldn't find any categories for you.
nl: Kon geen categorieën voor u vinden.

en: Answer advice for the expert
nl: Antwoord-advies voor de expert

en: Expert notification email sent to @to
nl: Expert notificatie-email verzonden naar @to

en: Expert notification email to @to failed for the "@cat" category.
nl: Expert notificatie-email verzending naar @to mislukt voor de "@cat" categorie.

en: Only expert can categorize
nl: Alleen een expert kan een categorie toewijzen

en: Give ownership to the expert
nl: De expert eigenaar maken

en: Default unanswered body text
nl: Standaard 'onbeantwoord' tekst

en: Advice for an asker
nl: Advies voor de vragensteller

en: This question is being assigned to !user.
nl: Deze vraag is toegewezen aan !user.

en: Write your e-mail here if you would like to be notified when the question is answered.
nl: Vul uw e-mailadres in als u bericht wilt ontvangen zodra uw vraag beantwoord is.

en: Notify by E-mail (optional)
nl: Notificatie via e-mail (optioneel)

en: Check this box if you would like to be notified when the question is answered.
nl: Vink aan als u bericht wilt ontvangen zodra uw vraag beantwoord is.

en: Question to be answered.
nl: Vraag die beantwoord moet worden.

en: Longer question text.
nl: Langere vraag-tekst.

en: That is not a valid e-mail address.
nl: Dat is geen geldig e-mailadres.

en: Asker notification email to @to failed for the "@quest" question.
nl: Vragensteller notificatie-e-mail naar @to mislukt voor vraag "@quest".

en: Your question has been submitted. An e-mail will be sent to <i>@mail</i> when answered.
nl: Uw vraag is toegevoegd. Er zal een e-mail verzonden worden naar <i>@mail</i> zodra hij beantwoord is.

en: Your question has been submitted. It will appear in the FAQ listing as soon as it has been answered.
nl: Uw vraag is toegevoegd. Zodra hij beantwoord is zal hij worden geplaatst op de FAQ-pagina.

en: Attempt to delete email notification failed.
nl: Poging om e-mailnotificatie te verwijderen is mislukt.

en: No newsletter
nl: Geen nieuwsbrief

en: The Simplenews integration is not compatible with this version of Simplenews. Please download a later version.
nl: Integratie met Simplenews is niet compatibel met deze versie van Simplenews. Download a.u.b. een nieuwere versie.

en: Notify askers
nl: Stel vraagstellers stellen op de hoogte

en: If this box is checked, the asker creating the question will be notified via email that their question is answered.
nl: Indien geselecteerd, wordt de vraagsteller via e-mail op de hoogte gebracht, als de vraag is beantwoord.

en: Use cron for asker notification
nl: Gebruik cron voor het op de hoogte stellen van vragenstellers

en: Add anonymous asker to newsletter
nl: Anonieme vragensteller toevoegen aan nieuwsbrief

en: Select a newsletter you want anonymous askers to be assigned to.
nl: Selecteer een nieuwsbrief die u wilt toewijzen aan anonieme vragenstellers.

en: This functionality needs the <a href="http://drupal.org/project/simplenews">Simplenews module</a> to be activated.
nl: Voor deze functie dient de <a href="http://drupal.org/project/simplenews">Simplenews-module</a> ingeschakeld te zijn.

en: Confirm subscription to newsletter
nl: Inschrijving op nieuwsbrief bevestigen

en: If this box is checked, the asker creating the question will be asked to confirm the subscription of the newsletter.
nl: Indien aangevinkt, zal de vragensteller gevraagd worden om inschrijving op de nieuwsbrief te bevestigen.

en: Asker notification email sent to @to for question @quest
nl: Vragensteller notificatie-e-mail naar @to verzonden voor vraag "@quest"

en: Received an invalid answer request (@query_string) from @user_ip.
nl: Ongeldig antwoordverzoek (@query_string) ontvangen van @user_ip.

en: Ask a question to be submitted to an expert.
nl: Stel een vraag die u wilt laten beantwoorden door een expert.

en: Answer a question submitted by someone asking.
nl: Beantwoord een vraag die door iemand gesteld is.
