FAQ Field (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: None
ar: لا شيء

en: Default
ar: الافتراضي

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Event
ar: الحدث

en: Question
ar: السؤال

en: Active
ar: نشط

en: Textfield
ar: حقل نص

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Bullet list
ar: قائمة نقط

en: About
ar: حول

en: Fieldset
ar: مجموعة حقول

en: Textarea
ar: منطقة نص

en: Text format
ar: تنسيق النص
