FAQ Field (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: None
ast: Nengún

en: Default
ast: Predefiníu

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Question
ast: Entruga

en: Active
ast: Activu

en: Configuration
ast: Configuración
