FAQ Field (8.x-1.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: None
bs: Nijedan

en: Event
bs: Događaj

en: Question
bs: Pitanje

en: Active
bs: Aktivan

en: Default value
bs: Defaultne postavke
