FAQ Field (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: None
ca: Cap

en: Default
ca: Per defecte

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Question
ca: Pregunta

en: Answer
ca: Resposta

en: Active
ca: Actiu

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Configuration
ca: Configuració

en: Duration
ca: Durada

en: Collapsible
ca: Col·lapsable

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Bullet list
ca: Llista de pics

en: Usage
ca: Ús

en: About
ca: Detalls

en: Fieldset
ca: Conjunt de camps

en: Textarea
ca: Àrea de text

en: Text format
ca: Format del text

en: Definition list
ca: Llista de definició

en: Field types
ca: Tipus de camps
