FAQ Field (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: None
eu: Bat ere ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Event
eu: Gertaera

en: Question
eu: Galdera

en: Active
eu: Aktiboa

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Duration
eu: Iraupena

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz

en: Text format
eu: Testuaren formatua

en: Field types
eu: Eremu motak
