FAQ Field (8.x-1.1) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Content
gl: Contido

en: None
gl: Ningún

en: Default
gl: Predeterminado

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Event
gl: Evento

en: Question
gl: Pregunta

en: Active
gl: Activo

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: Configuration
gl: Configuración

en: Duration
gl: Duración

en: Collapsible
gl: Plegable

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Bullet list
gl: Lista con viñetas

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información

en: Fieldset
gl: Conxunto de campos

en: Textarea
gl: Área de texto

en: Text format
gl: Formato do texto
