FAQ Field (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Content
is: Innihald

en: None
is: Engin

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Event
is: Viðburður

en: Question
is: Spurning

en: Answer
is: Svar

en: Active
is: Virkt

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: About
is: Um

en: Text format
is: Textaforsnið

en: Field types
is: Tegundir svæða
