FAQ Field (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Content
ka: კონტენტი

en: None
ka: არცერთი

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Question
ka: შეკითხვა

en: Active
ka: აქტიური

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი
